Achter iedere vacature, social post, nieuwsbrief en blog van HB17 zit een doordachte marketingaanpak. Die verantwoordelijkheid ligt bij Lale. Als marketeer zorgt zij ervoor dat HB17 zichtbaar is en blijft, terwijl ze tegelijkertijd werkt aan de verdere ontwikkeling van het merk en de online aanwezigheid.
Naast haar werkzaamheden voor HB17 runt Lale haar eigen marketingbureau, Lale Marketing. Daar helpt zij organisaties met online marketing, SEO, AI en marketingautomatisering. Juist die combinatie maakt haar werk zo interessant.
“Ik vind het leuk dat ik kennis uit verschillende branches kan meenemen en direct kan toepassen. Daardoor blijf ik mezelf ontwikkelen en neem ik steeds weer nieuwe inzichten mee.”
Voordat Lale bij HB17 aan de slag ging, werkte ze bij verschillende grotere organisaties. Hoewel ze daar veel ervaring opdeed, ontdekte ze dat een kleinere organisatie beter bij haar past.
“Bij HB17 zijn de lijnen kort en krijg je veel verantwoordelijkheid. Ideeën verdwijnen niet in een la, maar worden opgepakt en uitgevoerd. Dat geeft ontzettend veel energie.”
Binnen HB17 houdt Lale zich bezig met alles wat onder marketing valt. Van de website en SEO tot social media, campagnes, nieuwsbrieven en contentcreatie. Maar haar rol gaat verder dan de uitvoering alleen. Ze denkt actief mee over de marketingstrategie, employer branding en de manier waarop HB17 zich onderscheidt binnen de arbeidsmarkt.
“Marketing begint voor mij niet met een social post of campagne, maar met de vraag: wat willen we bereiken en hoe zorgen we ervoor dat de juiste doelgroep zich aangesproken voelt? Pas daarna ga je kijken welke middelen daarbij passen.”
Juist die combinatie van strategie en uitvoering maakt het werk zo afwisselend.
“Je kunt altijd blijven testen, analyseren en verbeteren. Daarnaast vind ik het mooi om ingewikkelde onderwerpen begrijpelijk te maken. Of het nu gaat om een vacature, een klantverhaal of een interview; uiteindelijk draait het erom dat je mensen weet te raken.”
Artificial intelligence speelt een steeds grotere rol binnen marketing. Volgens Lale biedt AI vooral kansen om slimmer en efficiënter te werken.
“AI vervangt mensen niet, maar neemt juist repetitieve werkzaamheden over. Daardoor ontstaat er meer ruimte voor strategie, creativiteit en persoonlijk contact. Ik geloof dat organisaties die AI op de juiste manier inzetten straks echt een voorsprong hebben.”
Dat persoonlijke contact is volgens Lale ook precies wat HB17 onderscheidt van andere recruitmentbureaus.
“Het persoonlijke is hier geen marketingterm, maar de manier waarop iedereen werkt. Iedere recruiter heeft zijn of haar eigen specialisme en neemt de tijd om kandidaten en opdrachtgevers echt te leren kennen. Daardoor draait het niet om een snelle plaatsing, maar om een duurzame match.”
Waar Lale het meest trots op is? Dat steeds meer mensen HB17 weten te vinden en het team achter de organisatie leren kennen.
“Met interviews, blogs, klantverhalen en social content laten we niet alleen vacatures zien, maar ook wie we zijn en waar we voor staan. Dat zorgt voor herkenning en vertrouwen, nog voordat iemand contact met ons opneemt.”
Wie met Lale samenwerkt, merkt al snel dat ze graag vooruitdenkt. Ze omschrijft zichzelf als creatief, resultaatgericht en nieuwsgierig. Eigenschappen die goed van pas komen in een vakgebied dat continu in beweging is.
Ook buiten haar werk blijft marketing haar fascineren. Ze ontdekt graag nieuwe plekken, gaat graag uit eten en verdiept zich in de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van marketing en AI.
“Voor mij voelt dat eigenlijk helemaal niet als werk. Ik krijg er juist energie van.”
Met haar strategische blik, nieuwsgierigheid en passie voor innovatie helpt Lale HB17 iedere dag verder groeien. Niet alleen door zichtbaar te zijn, maar vooral door het verhaal achter HB17 op een eerlijke en persoonlijke manier te vertellen.