fbpx
Wij zijn HB17 en HB17 werkt.

Van chef-kok naar kwaliteitsmedewerker: een mooie carrièreswitch

Bij HB17 Werkt zijn wij elke dag bezig om mensen te helpen bij het vinden van de juiste match tussen hun talenten en een nieuwe uitdaging. Soms leidt dat tot een bijzondere loopbaanwending.

Onlangs hebben wij Jacco Walraven, chef-kok van beroep, mogen begeleiden naar een nieuwe baan.

Jacco werkte al meer dan 20 jaar in de horeca. Hij merkte dat, mede door het personeelstekort, de druk in de horeca steeds verder toenam. Het was tijd voor een nieuwe uitdaging. Een functie waarin hij niet alleen zijn ervaring kon benutten, maar ook een stap kon zetten naar een andere rol.

Samen zijn we op zoek gegaan naar een passende vervolgstap. Tijdens onze gesprekken werd duidelijk dat Jacco graag in de foodsector wilde blijven werken en in een omgeving waarin zijn kennis van voedsel en hygiëne van betekenis kon zijn, maar waar de intensiteit van een keuken werd vervangen door een andere vorm van verantwoordelijkheid.

De ideale functie bleek een rol als kwaliteitsmedewerker binnen de foodindustrie te zijn. Een functie waarin hij dagelijks waakt over de kwaliteit van voedingsproducten en ervoor zorgt dat aan alle hygiëne- en veiligheidsnormen wordt voldaan. Zijn ervaring als chef-kok gaf hem een voorsprong: hij begrijpt als geen ander hoe belangrijk voedselkwaliteit en voedselveiligheid zijn.

Wij konden aan het werk, op zoek naar het juiste bedrijf dat bij zijn wensen past. Na contact te hebben gezocht met verschillende bedrijven, kregen we zelf een telefoontje van Floor Foods BVuit Kapelle.

“Wij zijn opzoek naar een kwaliteitsmedewerker, kunnen jullie ons daarbij helpen?”

En toen ging het snel. Zij stonden open voor het profiel van Jacco en na enkele sollicitatiegesprekken en een meeloopdag gaven ze elkaar het jawoord.

Bij HB17 geloven we dat iedereen, in staat is om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Dit succesverhaal benadrukt wat er mogelijk is wanneer iemand bereid is om zijn horizon te verbreden en werkgevers openstaan voor kandidaten die in eerste instantie niet helemaal lijken aan te sluiten bij het gewenste profiel.

Succes Jacco in je nieuwe functie!

Chat openen
Waar kunnen we je mee helpen?